Nowoczesne metody leczenia depresji

Depresja jest chorobą, która dotyczy znacznej części społeczeństwa. Bagatelizowanie jej objawów oraz brak jakiegokolwiek leczenia, może spowodować poważne skutki. Depresję leczy się stosując odpowiednie leki, zwane też antydepresantami. (więcej…)

Czyatj dalej

Prace nad nowoczesnymi lekami

Pomimo znacznych postępów w medycynie, naukowcy w dalszym ciągu chcą opracować kolejne leki i terapie, które okażą się jeszcze skuteczniejsze od poprzednich. Największe badania dotyczą m.in. chorób cywilizacyjnych, a także zakaźnych. (więcej…)

Czyatj dalej

Największe postępy w medycynie

Na przełomie ostatnich stuleci było wiele odkryć i postępów medycznych, które można nazwać największymi. Opracowanie nowych leków czy szczepionek, zapobiegło rozprzestrzenianiu się wielu chorób zakaźnych. (więcej…)

Czyatj dalej

Skuteczne leczenie nowotworów

Choroby nowotworowe są wynikiem postępu cywilizacyjnego. Nowotworem nazywa się zmutowaną komórkę, która działa niszczycielsko na organizm. Mutacje zachodzą na skutek różnych czynników, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. (więcej…)

Czyatj dalej

Leczenie chorób zakaźnych

Choroby zakaźne są przyczyną śmierci wielu milionów osób. Na część z nich, w dalszym ciągu nie ma skutecznego lekarstwa. Ponadto powstają coraz to nowe choroby, które w szybkim tempie rozprzestrzeniają się po całym świecie. (więcej…)

zobacz jakie są drogi zakażenia żółtaczką Isotrexin ulotka Czyatj dalej

Badania kliniczne nowych leków

Przed wprowadzeniem leku do obrotu, należy dokładnie sprawdzić jego oddziaływanie na organizm człowieka. Służą temu badania kliniczne. Wszystkie leki, które pomyślnie przeszły testy przedkliniczne, zostają dopuszczone do badań klinicznych. Badanie to składa się z trzech etapów. (więcej…)

Czyatj dalej